Güvenle çalışmanın, güvenli adresi !
Sepetim 0,00 TL
Yardım

Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak isteyen ziyaretçilerimizden, üye kaydı yapmaları beklenmektedir. Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.
        Alışveriş yapmakta olan üyelerimiz, Teslimat adresleri, Fatura Bilgileri ve Fatura adreslerini doğru girmelidirler. Aksi taktirde siparişlerinde yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Sitemizden alışveriş yapmak isteyen üye müşterilerimiz, Kredi Kartı veya Havale / EFT ödemelerinde bankanın onaylaması ile siparişe ait ücretin hesaplarımıza transferi gerçekleştirilir. Firmamız, ödemesi onaylanmayan ve/veya hesaplarımızda görülmeyen sipariş ücretleri için, sevkiyat ve sipariş teslim sürecini başlatmaz ve bu konuda sorumlu tutulamaz.

Ürünlerin fiyatları ( KDV Dahil ) ve kargo ücretleri; satış öncesinde ve onay sırasında müşteriye gösterilir. Türkiye geneline tüm gönderiler YURTİÇİ kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti sabit 15,00 TL'dir. 300,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Web sitemize üye girişi yaptıktan sonra açılan “ Hesabım“ bölümünde “ Siparişler / Takip “ linkinden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.

Yeni Sipariş: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını belirtir.
Sipariş Onaylandı:
Kargolama Aşamasında:
Kargolandı: Ürünün paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir.
Teslim Edildi : Ürünün tarafınıza teslim edildiğini ifade eder.
İptal Edildi: Siparişinizin iptal edildiğini veya iadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder.
Müşteri İptal Etti: İptalini talepettiğinizi ifade eder.

Adreste bulunamadığınızda Kargo şirketi tarafından "Teslim Edilemedi" notu bırakılır. Kargo firmasını arayıp kargonuzu şubeden teslim alabilirsiniz. Kargo şubesinde kalan kargolar yasal zorunluluk gereği 3 gün bekletilir. 3 gün içinde teslim alınmayan kargolar depomuza iade olarak gönderilir.

Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ile gönderilir, siparişinize ait faturanız 7 gün içerisinde kayıtlı email adresinize gönderilir. Bazı durumlarda faturalar email adreslerinize ulaşmamaktadır. (Depolama, entegrasyon, önemsiz posta.) Bu gibi durumlarda muhasebe@numekosafety.com adresine posta göndererek faturanızı talep edebilirsiniz.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, irrsaliyeye yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.
Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

0216 688 36 22 no'lu telefonumuzdan veya eticaret@numekosafety.com eposta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanal Mağazamızda satışta olan ürünler için vermiş olduğunuz siparişinizi iptal edebilirsiniz.
İptal işlemleri için eticaret@numekosafety.com adresine iletişim bilgilerinizi de içeren posta göndermeniz yeterlidir.

Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.
Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma,yırtılma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.
İade işlemlerinde, irsaliyeyi ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

3M 9152E FFP2 Ventilsiz Toz ve Sis Maskeleri hijyenik olarak ayrı, ayrı paketlenmektedir. 50 adedin altındaki siparişler kargo poşeti ile, 50 adet üzeri siparişler 5 desilik kolilerle gönderilmektedir.

3M 9162E FFP2 Ventilli Maskeler fabrikadan 15'li hijyenik paketler halinde çıkmaktadır. Bu sebeple 3M 9162E model maskeler 15 ve katlarında satılmaktadır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et