Numeko Safety , Numeko Safety , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Numeko Safety , Numeko Safety , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

 

EHS Market, Numeko Group bünyesinde bulunan Numeko İş Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.'nin çatısı altında kurulmuştur. EHS Market, tüm sektörlerde, dünyada işinin en iyisi firmalar ile çalışarak müşterilerine, yüksekte çalışanların düşmesini önleyici ve çalışma rahatlığını sağlayan donanım ve sistemler, iş güvenliği ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, kurtarma ekipmanları, yük kaldırma ekipmanları tedariği ve montaj çalışmalarını yapmaktadır.

 

Vizyonumuz

İş güvenliği ve sağlığı sektöründe, çeşitlendirilmiş ürün yelpazesi ve hizmetlerimiz ile, bölgelerde önde gelen bölgesel ürün teEHS Market, Numeko Group bünyesinde bulunan Numeko İş Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.'nin çatısı altında kurulmuştur. EHS Market, tüm sektörlerde, dünyada işinin en iyisi firmalar ile çalışarak müşterilerine, yüksekte çalışanların düşmesini önleyici ve çalışma rahatlığını sağlayan donanım ve sistemler, iş güvenliği ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, kurtarma ekipmanları, yük kaldırma ekipmanları tedariği ve montaj çalışmalarını yapmaktadır.darikçisi olmak.

İş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaratılmasına katkıda bulunmak ve uygun çalışma ortamlarının sağlanmasına destek olmak.

 

Misyonumuz

Uzun vadeli bir taahhüt ile organik gelişme ve stratejik ortaklıklar yoluyla, vizyonumuzu gerçekleştirmek olacaktır:

  • Güçlü teknik uzmanlık,
  • Üstün kaliteli ürünler ve hizmetler,
  • Ödüllendirici ve profesyonel bir çalışma ortamı.

 

 

 

 

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X