Güvenle çalışmanın, güvenli adresi !
Sepetim 0,00 TL
Kargo Ve Teslimatlar

 

EHSMarket.com Bilgilendirmeler (Kargo & Teslimat & Gönderi)


 
 
 

Çalışma Saatlerimiz;

Firmamız Pazartesi 09:00 ile Cuma 18:00 arasında hizmet vermektedir.

 
 

Fiyatlarımız;

Tüm fiyatlarımız KDV hariç olarak listelenmektedir. KDV Sepet Sayfasında eklenmektedir.

 
 

Ödemeler;

Ödemelerinizi; Kredi Kartı veya Banka Havalesi / EFT yoluyla yapabilirsiniz.

Havale/EFT ödemelerinizde banka onayı alındıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır. Dekontu eticaret@numekosafety.com adresine göndermeniz işlemleri hızlandıracaktır.

 
 

Gönderi;

Saat 15:30' a kadar alınan siparişler aynı gün içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi Tatiller veya hafta sonları firmamız kapalı olduğundan bu süreçte gelen siparişler takip eden ilk iş gününde Yurt İçi Kargoya teslim edilecektir.

 
 

Kargo ücretlendirme

Alınan tüm siparişler Yurt İçi Kargo ile gönderilmektedir. 300 TL altı siparişlerde sabit 15 TL kargo ücreti teslimat şekline göre siparişe eklenmektedir.

 
 

Teslimat şekilleri

Onayı alınan siparişleriniz 3 farklı şekilde teslim edilebilir.

• Mağazadan Teslim Al: Siparişinize ait ödeme (Havale/EFT veya Kredi Kartı) onayı alındıktan sonra siparişiniz işleme alınacak olup Orhanlı Depomuzdan teslim alabilirsiniz.
• Temassız Teslimat: 300 TL altı siparişlerde sepette toplam tutara 15 TL kargo ücreti eklenmektedir. 300 Tl ve üstü siparişler ücretsiz olarak Yurt İçi Kargo ile gönderilmektedir.
• Alıcı Ödemeli: 300 TL altı siparişleriniz alıcı ödemeli (Kargo Ücretini Kapıda Ödeme) olarak Yurt İçi Kargoya teslim edilir, 300 TL üstü siparişler ücretsiz olarak Yurt İçi Kargo ile gönderilmektedir.

 
 

Teslimat

Onaylanan siparişiniz Yurt İçi Kargoya teslim edildikten sonra 24 ile 96 saat içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Bu süre bulunduğunuz bölgede Yurt İçi Kargonun dağıtım sıklığına bağlıdır.

Dağıtıma çıkan siparişiniz adresinizde bulunanamanız durumunda kapınıza teslim edilemedi notu bırakılarak Kargo Şubesinde Yasal Koşullar gereği 3 gün bekletilmektedir. 3. günün sonunda iade edilmek üzere depomuza gönderilmektedir.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et